Para Kazandıran Uygulamalar İle Aylık 4500TL Kazanın – 2021-

Makalemizde Neler Okuyacaksınız?

Daha önceki yazılarımız arasında oyun oynayarak nasıl para kazanılabileceği hakkında bilgiler aktarmıştır. Oyun oynayarak para kazanma içeriğinde eğlenmek ve eğlenirken aynı zamanda para kazanma üzerine derinlemesine bilgiler aktardık. Ayrıca hangi oyunlar vasıtasıyla para kazanılabileceğini detaylıca belirttik. Bu yazımıza dilerseniz oyun oynayarak para kazanma linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sıradaki yazımızda ise artık hayatımızın vazgeçilmezi olan mobil uygulamalar ile nasıl para kazanılabileceğinden bahsedeceğiz. Para kazandıran uygulamalar üzerine derinlemesine incelemeler sunacağız.

Kolay yoldan kazanmak isteyenler için para kazandıran uygulamalar dikkate alınabilecek bir yöntemdir. Örneğin sürekli yanınızda duran bir akıllı telefon ile anket doldurarak para kazanmak, ikinci el eşyalarınızı satmak ve daha fazlası ile para kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Sizler için birbirinden kazançlı uygulamaları detaylıca hazırlamaya çalıştık. Para kazandıran bu uygulamalar ile sabır ve azimli şekilde uğraşmanız durumunda para kazanma düşüncenizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. imdi uygulamalarımızı sırasıyla tanıtalım. Yazımızı sonuna kadar okuyarak bu uygulamalar hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabilirsiniz. Her türlü öneri ve fikrinizi yorumlar yada iletişim bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Makalemizde Neler Okuyacaksınız?

1- Hadi

Hadi Para kazandıran Uygulamalar
Hadi Para kazandıran Uygulamalar

Hadi yarışması kullanıcılarına binlerce lira kazanma şansı sunmaktadır. Kısa zamanda popüler olan uygulama akıllara Hadi internet yarışması nasıl onanır, Hadi para kazandırıyor mu sorularını getirmeye başladı. Hadi esasında bir bilgi yarışmasıdır. İşte sizlere Hadi yarışması ile ilgili tüm merak ettikleriniz. Uygulama para kazandıran uygulamalar yazımızda ilk sırada yer alıyor.

Hadi Yarışması Nedir?

Hadi bir akıllı telefon uygulamasıdır. İsminin kısa zamanda duyulmasından dolayı insanlar uygulamayı araştırmaya başladı. Özellikle para kazandıran uygulamalar içerisinde ilgi çektiği için merak konusu oldu.

Uygulama üzerinden bilgiye dayalı bir yarışma imkanı sunan hadi yarışmasının kullanıcılarına kısa sürede 165binTL kazandırdığı söylenmektedir. Mobil uygulama üzerinden canlı olarak bir sunucu vasıtası ile sunulan yarışma Turkcell Bib üzerinden başlamıştı. Geçtiğimiz dönemde Turkcell açıklamasında uygulama ile kullanıcılara 165BinTL dağıtıldığını açıkladı.

Hadi yarışması mobil cihazlar üzerinden oynanabilmektedir. Oyun canlı yayında para kazandırma yarışması olarak düşünülmüş ve bu şekilde hayata geçirilmiştir. Yani tamamı ile para kazandıran uygulamalar kategorisinde yerini bulmuştur diyebiliriz. Uygulama BİP ve Vipme işbirliği ile kurulmuş. Oyun sayesinde kullanıcılar diledikleri yerden canlı yayına mobil cihazları ile bağlanabiliyor ve yarışma ile para kazanma şansına sahip olabiliyor. Bu açıdan düşünürsek canlı yayın yaparak para kazandıran uygulamalara bir örnek olarak hadi yarışmasını gösterebiliriz.

Hadi para kazandıran uygulama
Hadi-Para Kazandıran Uygulamalar

Hadi yarışmasına katılım oranına bakıldığında şuana kadarki en yüksek katılım rekoru 145bin kişi ile gerçekleşmiş. Bu gerçekten büyük bir rakam. Kullanıcıların canlı olarak aynı anda bağlandığını düşünürsek ilginin ne derece yüksek olduğunu anlayabiliriz. Hadi uygulamasını kullanıcılara sunabilmek için Türk mühendisler BİB uygulamasının keşfet kategorisi altında bulunan kanalda bilgi yarışmasını açtılar. Bu kanalın takipçi sayısı bir milyon civarında. Yarışmaya katılmak isteyen kullanıcılar için yarışmada sorulacak sorularla ilgili ip uçları da veriliyor.

Hadi Yarışmasına Nasıl Katılırım?

Hadi yarışmasına katılabilmek için öncelikle telefonunuza bu yarışmanın uygulamasını indirmeniz gereklidir. Böylece para kazandıran oyunlar içerisinde yeni bir adım atmış oluyorsunuz. Binlerce kişi aynı anda yarışmada yarışıyor. Üstelik canlı bağlantı ile bu yarışma sağlanmaktadır. Hadi yarışması günde iki kez yayınlanmaktadır. Para kazanmak için yarışmaya katılan kullanıcıların sorulan 12 soruyu bilmeleri gerekmekte. Az önce belirttiğimiz gibi ip uçlarını takip etmeniz durumunda avantaj kazanabilirsiniz. Hadi uygulamasını kullanmak ücretsizdir. Dileyen herkes ister android isterse ios işlemcili akıllı cihazına uygulamayı indirebiliyor.

Hadi yarışmasına katılmak için yapılması gereken ikinci şey yarışma saatlerini kaçırmamaktır. yarışma saati geldiğinde uygulamayı açmanız gerekiyor. Sonrasında uygulama üzerinden karşınıza gelecek olan sunucu sizinle birlikte tüm online olan yarışmacılara sorular soruyor ve çoktan seçmeli olan cevapları yanıtlamanız isteniyor. Yanıtları verilen süre içerisinde tek bir tıkla yapıyorsunuz. Yanıtlamanız için size verilen süre 10saniyedir. Bir diğer önemli detay ise yarışma sırasında yarışmacıların canlı yayın sırasında yazışabiliyor olmasıdır. Bunun yanında çevrenize bu uygulamanın tanıtımını yaparak arkadaşlarınızı davet ederseniz fazladan can hakkı kazanıyorsunuz. Ne akdar davet o kadar can hakkı olarak size geri dönüyor.

Hadi Yarışmasına katılmak için ios işletim sistemne sahio olanlar Hadi iOS lüzerinden, Android işletim sistemi kulananlar ise Android  üzerinden ulaşabilirler.

2- Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar

Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar
Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar

Anket doldurarak para kazanma fikri internetten para kazanma yolları arasında bir çok kişi tarafından tercih edilen yollarından birisidir. Önceki yazılarımız arasında olan Anket doldurarak para kazanma yolları (2021) başlıklı yazımızda;

sitelerini tanıtmış ve bu siteler vasıtasıyla anket doldurarak nasıl para kazanılabileceği hakkında bilgiler vermiştik. Bu sitelere nasıl kayıt olunacağı ve anket doldurarak nasıl para kazanılabileceğini belirtmiştik. Makalemizin bu kısmında ise tüm bu işlemleri mobil uygulamalar ile nasıl yapacağımızı belirteceğiz.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar Hangileridir?

Akıllı telefonunuza indirerek kurabileceğiniz sonrasında da düzenli girişler ile para kazanabileceğiniz başlıca anket doldurarak para kazandıran uygulamalardan bir kısmını aşağıda inceledik. Bu uygulamalar şunlardır;

Şimdi sırasıyla uygulamalar hakkında kullanıcıların yorumları ve bu uygulamaların kullanışı hakkında bilgiler aktaralım.

1- You gov Tr Anket Uygulaması Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Anket Doldurarak Para Kazanma
You gov Tr İnternet Browser Üzerinden Anket Doldurma

Daha önceki yazımızda anket doldurarak para kazanma düşüncenizi gerçekleştirebileceğiniz uygulamalardan bir tanesinin You gov olduğunu belirtmiş ve bu yolla bilgisayar, tablet yada mobil cihazınızın browser uygulaması ile nasıl anket doldurarak para kazanabileceğiniz konusunda bilgiler sunmaya çalışmıştık. Dilerseniz bu yazımıza YouGov tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yazımızın bu kısmında ise akıllı cihazınız yada tabletinize uygulama indirerek para kazandıran uygulamaları tanıtmaya devam edeceğiz.

You gov Tr sitesi kullanıcılarına anket doldurma işlemini kolaylaştırmak adına sistemini mobil uygumlu hale getireli çok uzun zaman oldu. Bu sayede kullanıcılar Browser ile uğraşmadan doğrudan uygulama üzerinden anketleri kolaylıkla doldurabiliyor. Uygulamanın bir diğer faydası anlık bildirimlerden faydalanabilmek. Yeni bir bildirim geldiğinde uygulama üzerinden hemen haberiniz olabiliyor. You gov Tr uygulaması içerisinde puan kazanabiliyorsunuz. İlgi çeken anketleri yanıtlayarak ödüller kazanmanız mümkün.

You gov Tr Nasıl Üye Olunur?

You gov Tr uygulamasına Yougov üzerinden ulaşarak mobil cihazınıza yada tabletinize indirerek kurun. Sonrasında karşınıza ilk kurulum ekranı geliyor. “Oturum açma” ve “kaydol” seçenekleri arasında ilk olarak kayıt olanlar için “kaydol” diyerek bir sonraki aşamaya geçiyoruz.

Yougov - Oturum Açma
Yougov – Oturum Açma

İşlemin bu kısmında uygulama bize Doğum yılımız, E-posta adresimiz, Posta kodumuz gibi sorular yöneltiyor. İlk bakışta ilgi odağımızı ölçüyor hissi uyandırsa da kayıt olma işlemi çok kısa sürdüğünden bu alternatifi eliyoruz.

Yougov para kazandıran uygulama-2
Yougov para kazandıran uygulama-2

Tüm bu işlemleri yaparken aynı zamanda ilk puanlarımızı kazanmaya başlıyoruz. Üye kayıt işlemleri ardından karşımıza ilk anketimiz geliyor. Bu anketi doldurduktan sorna artık yapmamız gereken tek şey yeni anketleri beklemek olacaktır.

You gov uygulamasını indirmek için Android: Youto gov Android

You gov uygulamasını indirmek için İOS: You gov İOS

2- Marketagent TR Para Kazandıran Uygulaması

Marketagent Para kazandıran uygulamalar
Marketagent Para Kazandıran Uygulamalar

Marketagent ile para kazandıran uygulamalar dünyasına giriş yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Geçtiğimiz yazılardan tutunda bu makalemize kadar pek çok online para kazanma yollarından bahsettik. Bu yolları inceleyerek kendinize en uygun yolu belirleyebileceğinizi belirttik. İşte Marketagent ile para kazanma düşüncesi de bu para kazandıran uygulamalardan bir tanesidir.

Marketagent Nedir?
Marketagent
Marketagent Nedir?

Marketagent, anket doldurarak para kazanma hizmetini sizlere sunan para akzandıran bir uygulamadır. Kullanıcılar bu hizmeti internet sitesinden, akıllı telefonlardan uygulama üzerinden yada E-posta aracılığı ile alabilmektedirler. Marketagent uygulamasında ve internet sitesinde Türkçe dil desteği mevcuttur. Bu durum Türkiye’deki kullanıcılar için büyük kolaylık sağlıyor. Şirketin ana merkezi Almanya’dır. Almanya üzerinden kullanıcılarına yıllardır ciddi paralar kazandırmıştır.

Marketagent Uygulamasına Nasıl Üye Olunur?

Marketagent anket doldurarak para kazandırma hizmetine internet sitesinden yada uygulama üzerinden üye olabilirsiniz. İnternet sitesine Marketagent.com adresi üzerinden ulaşabilirken uygulamasını akıllı telefona indirmek için Marketagent bağlantısını kullanabilirsiniz. Üyelik işlemleri son derece basit. Eğer halihazırda Google Gmail ile Browser girişiniz varsa doğrudan Gmail adresiniz ile kayıt olabiliyorsunuz. Yada tüm bilgileri doldurarak bir dakikada üye olmanız mümkün. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey e-postalarınızı kontrol etmek olacaktır. Site kullanıcılarına anketler ile ilgili belirli aralıklarla E-posta gönderiyor. Kullanıcı olarak ziyaretçilerden istediği bu anketleri doğru bilgiler ile doldurmak ve kendisine bildirmek olacaktır. Üye işlemi sırasında kişisel bilgilerinizi doğru girmeniz istenmektedir. Bilgileri doldurduktan sonra Marketagent50 puan kullanıcılarına bonus veriyor. Bunun Maddi karşılığı ise 0,5Euro oluyor. Bu bilgileri yılda bir kez güncellemeniz durumunda yine 50 puan alabiliyorsunuz.

Anketler Hangi Aralıklarda Gelmektedir?
Anketler Hangi Aralıkllarda Gelmektedir?
Anketler Hangi Aralıklarda Gelmektedir? – Para Kazandıran Uygulamalar

Anket davetleri sistem tarafından rastgele usul esasına göre belirlenmektedir. Yani gereken katılımcı sayısına ulaşıldığında sistem daveti kesmektedir. Ancak bu davetlerde katılımcılar istenilen şartları taşımalıdır. Bu şartların belirlenmesinde üye kayıt sırasında sorulan sorular ile profil bilgileri esas alınır. Bu şartlar nedeniyle bazen anketler arasında ki mesaferler açılırken kimi zamanda arka arkaya anketler gelebilmektedir.

Kazandığım Parayı Nasıl Çekerim?
Kazandığım Parayı Nasıl Çekerim
Kazandığım Parayı Nasıl Çekerim?

Katıldığınız anketlerden kazandığınız puanlar Marketagents üzerinden açmış olduğunuz hesapta birkir. Bu puanları dilediğinizde Takas pazarında nakit paraya yada çeşitli ürün ve hizmetler ile takas edebiliyorsunuz. Ayrıca hayırseverler için biriken parayı bağış yapmak için imkanda sunulmuş. Paranızı çekme niyetindeyseniz takas pazarı seçeneğine girerek buradan para çekme yöntemini belirlemeniz gerekiyor. Sistem üzerinden para çekme yöntemleri arasında Skrill ve paypal bulunmaktadır. Ancak bilindiği üzere Paypal uzun zaman önce Türkiye’den çekildi. Bu nedenle ödeme yöntemi olarak Skrill seçmeli ve buradanda banka hesabınıza havale yapmalısınız.

Marketagent uygulamasını indirmek için Android: Marketagent Mobile Android

Marketagent uygulamasını indirmek için İOS: Marketagent Mobile İOS

3- Surveymobile – Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar

Survey Mobile-Para Kazandıran Uygulama
Survey Mobile-Para Kazandıran Uygulama

Para kazandıran uygulamalar kategorisinde sıradaki uygulamamız Survey mobile. Tanıttığımız diğer uygulamalar gibi Survey mobile ile de anket doldurarak para kazanmanız mümkün. Kazanmaya başlamak için uygulamayı akıllı telefonuza Survey mobile bağlantısı üzerinden indirebilirsiniz. Sonrasında üye kayıt işlemini içeren bir kaç basit adım ile ilk işlemleri tamamlamış oluyorsunuz. Üye kayıt işlemi sonrasında hoş geldin hediyesi olarak uygulama size 100 para puan veriyor.

Survey Mobile İle Nasıl Para Kazanırım?

Survey mobile bir anket doldurarak para kazanma uygulamasıdır. Boş zamanınızı değerlendirerek anketlere katılabilir ve bu emeğinizin karşılığı olarak puanlar kazanabilirsiniz. Uygulamayı sürekli olarak takip etmeniz gerekmiyor. Anket geldikçe uygulama size bildirimler gönderecektir.

Katılmış olduğunuz her anket için uygulama size 500 parapuana kadar bir bedel ödüyor. Parapuan Survey Mobile uygulamasının belirlediği bir para birimidir. 1000 Para puan 10TL’ye karşılık gelmektedir. Birikimleriniz 5000 Para puana ulaşırsa , uygulamanın “kazanımlar” kısmında ödeme talep edebiliyorsunuz. Ödeme talebi sonrası paranız uygulamanın belirtiği süreye göre 3 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılıyor. Ayrıca uygulama kafanızdaki soruları yanıtlamak için destek bölümünden kullanıcılarının sorularını yanıtlamaktadır.

Survey Mobile indirmek için Android: Survey Mobile Android

Survey Mobile indirmek için İOS: Survey Mobile İOS

4- Survey Monkey – Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar

Survey Monkey - Para KAzandıran Uygulama
Survey Monkey – Para Kazandıran Uygulama

Survey Monkey ücretsiz bir anket yazılımıdır. Aynı zamanda Çözümlerden ve kurumsal ürünlerden oluşmaktadır. Bu anket uygulamasının bir diğer hizmeti ücretsiz olan özelliklere ek olarak ücretli özellikler de sunmasıdır. Bu yönüyle para kazandıran uygulamalar arasında diğer anket uygulamalarından ayrıldığını söyleyebiliriz.

Survey monkey yönetimi en temel düzeydeki araçları kullanıcıların hizmetine ücretsiz sunarken ileri düzeydeki kaynakları ücretli olarak aboneleriyle paylaşmayı tercih ediyor.

Şu durumda ziyaretçilerin kafasına takılan konu uygulamalardan hangileri ücretsiz iken hangilerinin ücretli olduğu sorularıdır. Yazımızın devamında bu sorular üzerinde cevaplar sunmaya çalışacağız.

Survey Monkey’in Ücretsiz Hizmetleri Nelerdir?
Survey Monkey- Survey Monkey'in Ücretsiz Hizmetleri Nelerdir
Survey Monkey- Survey Monkey’in Ücretsiz Hizmetleri Nelerdir

Para kazandıran uygulamalar arasında survey monkey uygulaması sunmuş olduğu ücretsiz yani BASIC paketi ile aşağıdaki özellikleri kullanıcıları ile buluşturuyor.

 • Bir anket içerisinde maksimum 10 soru sorma
 • Bir anket için maksimum 100 yanıt toplama
 • Anket verileri için bir filtre uygulama ve bunun yanında çapraz tablo uygulaması

Survey Monkey ücretsiz anket uygulamasının kullanıcılar tarafından beğenildiğini görebiliyoruz. Şimdi bu ücretsiz bölümün getirdiği faydaları inceleyelim.

1- Ücretsiz anketler İle geri bildirim toplamak kolay ve faydalı
Ücretsiz Anket Avantajları
Ücretsiz Anket Avantajları

Survey Monkey tarafından sunulan ücretsiz özellikler platform tarafından sunulan anket tasarımı ve de analiz yeteneklerini denemeyi amaçlıyor. Böylece kullanıcıların daha fazlasını isteyip istemediği ile ilgili bir fikir oluşturmak amaçlanıyor. Eğer kullanıcı ücretsiz bölüm ile yetinmez ise ücretli kısma üye olup yoluna devam edebiliyor. Böylece ileri düzey özellikler ile para kazandıran uygulamalar ile tanışıyor.

2- Ücretsiz Anketler aracılığı ile Pek Çok Değer Hakkında Bilgi Kazanabilirsiniz.

Bazı durumlarda anket düzenleyen firma, konu hakkında net bir karara ulaşmadan önce konuyla ilgili derinlemesine soru sorması gerekmeyebilir. Örnek verirsek yapılan bir anket çalışmasında ürün için değerlendirme yapılmak adına müşterilere memnuniyet sorularını dolandırarak sormanıza gerek yoktur. Bu tür durumlarda direk müşterilerin hizmetten ne kadar memnun kaldığını 0 ile 10 arasında bir puan ile sormak yeterli olur.

Memnuniyet
Memnuniyet Anketi

Bu türden yapılacak basit bir anket, anket sahibi için son derece faydalı bilgiler verir. Hangi durumların müşteriler için faydalı olduğu, kullanıcıların genel olarak firmadan memnun olup olmadığı ile ilgili ön bir araştırma yapılmasına yardımcı olan bu uygulama ile firma yaptığı ürünler hakkında ön bilgi sahibi olacaktır.

Survey Monkey üzerinden yapılan ücretsiz anketlerin büyük kısmı günlük konulardan oluşmaktadır. Bu ücretsiz hesaplar daha çok tatil planı tasarlamak, mangal partisi yapmak yada iş arkadaşlarınızla ilgili bilgiler edinilmek için ideal olarak düşünülmüş. Bu tür günlük sorular sorulması, ücretsiz hesaplar vasıtasıyla çokta ciddi öneme sahip olmayan konularla ilgili kullanıcıların görüşlerini almaktan kaynaklanmaktadır.

Survey Monkey uygulamasını indirmek için Android: Survey Monkey Android

Survey Monkey uygulamasını indirmek için İOS:Survey Monkey İOS

5- Panel Station TR- Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar

Panel Station - Para Kazandıran Uygulamalar
Panel Station – Para Kazandıran Uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar arasında olan Panel Station yabancı bir anket sitesidir. Ancak anketleri Türkçe olmakla beraber Türk kullanıcılara da hitap etmektedir. Pek çok kişi için anket doldurarak para kazandıran siteler arasında ilk sıralarda yer aldığı söylenmektedir. Kazandığınız puanları hediye paraya dönüştürebilir ve bu parayı dijital karta yükleyebilirsiniz. Dijital kartla Lcwaikiki ve bunun gibi pek çok online site üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz. Panel Station üzerinden kazanılan puanlar dolar üzerinden paraya çevrilmektedir. 3000 puana karşılık 8 dolar, 5000 puana karşılık ise 13 dolar kazanıyorsunuz. Bunun yanında 250 dolar karşılığında aylık olarak çekilişlere katılabilirsiniz. Bu çekilişlerde 750 yada 5 adet teselli ürüne sahip olabilme şansını yakalayabilirsiniz.

Puanlarınızı hediye çekine dönüştürme işleminden sonra 6 ile 8 hafta içerisinde mail adresinize bir link gönderiliyor. Bu link üzerinden tıpkı kredi kartı ile alışveriş yapar gibi online mağazalardan alışverişinizi yapabilirsiniz.

Panel Station uygulamasını indirmek için İOS : The Panel Station İOS

Panel Station uygulamasını indirmek için: The Panel Station Android

3- Bounty Anket Yap, Para Kazan

Bounty Anket Yap Para Kazan
Bounty Anket Yap Para Kazan

Bounty Anket yap para kazan uygulaması, anket ve değişik görevler sayesinde kullanıcılarına para kazanma şansı sunan yani para kazandıran uygulamalardandır. Uygulamanın sunmuş olduğu görevler arasında çeşitli anketler, gizli müşterilik, bir takım uygulama testleri yer almaktadır. Bounty‘nin, kullanıcılarına oturdukları yerden para kazanma şansı sunduğu görünmektedir.

Gündelik yaşamımızı düşünürsek, iş dışında gezmek, fotoğraflar çekmek, dolaşmak her zaman günlük olarak yaptığımız aktiviteleri oluşturmaktadır. Uygulama sayesinde tüm bunları yaparken aynı zamanda para kazanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Bounty uygulaması sizden bir takım görevleri yerine getirmenizi istiyor. Bunun karşılığını da ödeme yaparak veriyor. Para kazanmanız için izlemeniz gereken adımlar ise şunalrdan oluşuyor;

Bounty Uygulamasında Ne gibi Görevler Var?

Bounty anket yaparak para kazanma uygulaması gibi görünse de, bu tarz uygulamalara göre farklı görevler içermektedir. Bu yönüyle diğer uygulamalardan ayrılmaktadır. Peki Bounty kullanıcılardan tam olarak ne istiyor?

 • Bounty kullanıcılardan basit anketlerin doldurmasını talep ediyor.
 • Bir mağazaya girerek fotoğraf çekmenizi istiyor
 • Market içerisinde bir ürün rafının fotoğrafını çekmenizi bekliyor.
 • Bir restoran veya kafeye giderek buradaki deneyiminizi değerlendirmenizi istiyor.
 • Bir mağazaya giderek burada müşteri olmanızı ve müşteri olarak deneyiminizi anlatmanızı talep ediyor.
 • Günlük yaşamınızda giymiş olduğunuz kıyafetlerle ilgili yorumda bulunmanızı istiyor.

Bounty güvenilir mi?

Yukarıda belirtiğimiz etkinlikler sonrası kullanıcıların kafasında paylaşımlarım güvenli ellerde mi sorusu akıllara geliyor. Bounty uygulaması yaptığı açıklamada kullanıcılara ait kişisel bilgilerin hiç bir firmayla paylaşılmadığını belirtmiş. İstenilen konum bilgisinin ise çevredeki görevleri görüntüleyebilmek adına istendiğini belirten Bounty, görevlerin gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğini teyit amaçlı konum istendiğini açıklıyor.

Android işletim sistemi için Bount uygulamasını indirmek için Bounty Android ,

Bounty uygulamasını İos işletim sistemi için indirmek için Bounty İOS

4- Oyna Kazan Para Kazandıran Uygulaması

Oyna Kazan - Para Kazandıran Uygulaması
Oyna Kazan – Para Kazandıran Uygulaması

Oyna kazan online olarak kullanıcılarına para kazanma konusunda yardımcı olan, para kazandıran uygulamalardan birisi konumundaki bir uygulamadır. Yarışma en son kişi kalana kadar devam etmektedir. Bu şekilde son kişi olarak kalabilen yarışmacı oyunu kazanmış sayılıyor. Oyunda büyük ödülü son yarışmacı almış olsada diyer yarışmacılarda elleri boş şekilde yarışmadan ayrılmıyor. Elenmiş yarışmacılarda devam ettikleri bölüme göre para kazanabiliyorlar.

Yarışma içerisinde karşılaşılan sorularla ilgili joker kullanma hakkı mevcuttur. Bu jokerler içerisinde klasik yarışmalardan tanıdığımız aynı soruyu iki kez cevaplama jokeri, şıkları eleme jokeri ve fazladan şanş jokerleri bulunuyor. Sorulan sorular genel olarak genel kültür içerecek şekilde olduğu görünmekte. Ancak diğer kategorilerden de sorular çıkıyor. Bölüm ilerledikçe sorular zorlaşıyor.

Oyna Kazan- Joker Satın Alma
Oyna Kazan- Joker Satın Alma

Uygulamayı indirerek herkes için açık olan yarışmalara katılabilirsiniz. Bunun için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Yarışmalarda oyun kazanarak para, joker ve vip kuponları alabiliyorsunuz. Ancak vip yarışmalar için Vip kuponunuzun olması gereklidir.

Android işletim sistemi kullananlar Oyna kazan uygulamasını indirmek için: OYNA KAZAN ANDROİD

İOS işletim sistemi kullananlar Oyna kazan uygulamasını indirmek için: OYNA KAZAN İOS

5- Swagbucks Para Kazandıran Uygulaması

Swagbucks Para Kazandıran-Uygulaması
Swagbucks Para Kazandıran-Uygulaması

Swagbucks ile iligli daha önce yazdığımız Para kazandıran oyunlar isimli makalemizde bahsetmiştik. Kısaca özet geçmek gerekirse Swagbuck ile videolar izleme, anket görevleri yada internet üzerinde gezinerek para kazanma şansını yakalayabileceğimizi belirtmiştik. Dilerseniz bu yazımıza para kazandıran oyunlar başlığı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu makalemizde ise akıllı telefonumuza indireceğimiz Swagbuck uygulaması ile yukarıda saydığımız özelliklerin yanında neler yapabileceğimiz üzerinde durmaya gayret edeceğiz. Böylece para kazandıran uygulamalar açısından yaklaşarak swagbucksı tanımaya başlıyoruz.

İster ev ortamında sakin bir durumda yada günlük yürüyüşünüzü yaparken veya en sevdiğiniz mağazada alışveriş esnasında Swagbucks uygulamasını kullanarak ücretsiz şekilde hediye kartları kazanabilirsiniz. Yeni katılacaklar için Bonus olarak 10 dolarlık kupon ile sizlere Hoş geldin diyen uygulama ile para kazandıran uygulamalara giriş yapabilirsiniz.

Swagbucks uygulaması para kazanmanın ve kazanılan parayı alabilmenin güvenilir yollarını kullanıcılarına aşılamaya çalışmaktadır. Geçmiş zamandan günümüze kadar milyonlarca doları müşterilerine vermesi sitenin güvenilirliğini arttırıyor.

Swagbucks İle Para Kazanın Ve Ücretsiz Olarak Hediye Kartlar Alın

Swagbucks, sunduğu günlük 10binden fazla ücretsiz olarak hediye kartı ile Play Store ‘da kullanılan en popüler uygulamalar arasındadır. Swagbuck ile kazandığınız ödülleri dilerseniz Google play, visa, amazon, Walmart, Starbucks, Uber ve daha pek çok yerde kullanabilirsiniz. İsterseniz paranızı sevdiğiniz kişiler için market alışverişlerinde de kullanabiliyorsunuz. Tüm bunlara swagbucks uygulaması ile ulaşmanız mümkün.

Swagbucks uygulmasını indirmek için Android: Swagbucks Android

Swagbucks uygulmasını indirmek için İOS:Swagbucks İOS

6- Yandex Toloka Para Kazandıran Uygulaması

Yandex Toloka-Para Kazandıran Uygulama
Yandex Toloka-Para Kazandıran Uygulama

Herhangi bir sermaye koymaksızın internetten par kazanmak ister misiniz? Yandex Toloka ile bu mümkün. Yandex Toloka para kazandıran uygulamalar arasındadır. Uygulamaya kayıt olarak kendinize görev seçebilir ve bu görevleri çevrim içi yada çevrim dışı olarak yerine getirerek kazanç elde edebilirsiniz.

Toloka Para Kazandıran Uygulaması Kimler İçin Uygundur?

Toloka uygulaması ile kazanç elde edebilmeniz için üstün bir yeteneğe ihtiyacınız yok. Uygulama içerisinde yapılacak görevler zor değil. Herkesin yapabileceği standart zorlukta görevlerle donatılmış bir uygulama görünümündedir. Görevleri yerine getirebilmek için bir cep telefonu, bu cep telefonuza bağlı internet ve yeterince zamana ihtiyacınız olacaktır. Artık internetsiz ve akıllı cep telefonsuz pek kimse kalmadığını düşünürsek tek yapmanız gereken uygulamayla biraz zaman geçirmenizdir.

Toloka, para kandıran uygulamalar listesine giren ve aynı zamanda yandex‘e ait bir servistir. Uygulama üzerinde yapacağınız görevler her ne kadar herkesin yapabileceği standartta görevlerden oluşsa da başarılı olabilmek için dikkatli ve özenli olmanız gerekecektir. Bu şekilde davranmanız halinde görevleri tam anlamıyla bitirebilirsiniz.

Yandex Toloka İle Nasıl Para Kazanabilirsiniz?

İşe yürüyerek mi gidiyorsunuz? Cevabınız evet ise Toloka sizin için yaya görevler sunuyor. Görevleri yapabilmeniz için bilgilerinizi girmelisiniz. İstenilen kurumların yerlerini sistem üzerinden girmeli, fotoğraflarını eklemelisiniz. Yürümüyorum genelde evdeyim diyorsanız o zaman da Yandex Toloka ile evde kazanç elde etmeyi deneyebilirsiniz. Örnek olarak bir we sitesinin yapmış olduğu açıklamaların doğru şekilde yapılıp yapılmadığı, sorulan sorulara uygun cevapları verip vermediği gibi kontroller yapabilirsiniz. Çeşitli videolar izlyebilir ve telefonunuzda çalışmayan videoları işaretleyebilirsiniz. Tüm bunların yanında Yandex’in yapılan sorgularda ne decere yararlı cevaplar verdiğini oylayabilirsiniz. Ayrıca birden fazla görevi aynı anda gerçekleştirmenizde mümkündür.

Mobil Kazancı Hangi Ülkelerde Deneyebilirim?

Mobil Kazanç Hangi ülkeler için geçerlidir?
Mobil Kazanç Hangi ülkeler için geçerlidir?

Uygulama Kazakistan, Rusya, ve ülkemiz için geçerlidir. Çevrim içi görev yapamayacaklar için çevrim dışı çalışmalar da bulunur. Verilen görevleri ve şehrin haritasını kayıt altına almanız ve tüm işlemleri çevrim dışı olarak gerçekleştirme şansınız var. Mobil ağınızdan görev yapmak istemiyorsanız wifi ağı üzerinden görevleri alabilme seçeneğiniz bulunmaktadır.

Görevleri Ne zaman Yapabilirim?

Görevleri yapabilmek için çok fazla ihtiyaç duyacağınız eşyanız yok. Her şey için akıllı bir telefon, bilgisayar yada tabletiniz ve bunlara bağlı internetin olması yeterlidir. Uygulama sayesinde ciddi oranlarda yan gelir elde edebilirsiniz. Para kazandıran uygulamalar size ek gelir kapısını açabilir.

Kazandığınız Parayı nasıl Çekebilirsiniz?

Kazandığınız para Abd doları olarak hesaplanmaktadır. Paranızı Paypal, Skrill,YOOmoney yada Payoneer sistemlerini kullanarak çekebilirsiniz. Ayrıca ülkemizde kazandığınız parayı çekmek için Papara’yı kullanabilirsiniz.

Yandex Toloka uygulamasını indirmek için Android: Yandex Toloka Android

Yandex Toloka uygulamasını indirmek için İOS:Yandex Toloka İOS

7- Money App Para Kazandıran Uygulaması

Money App-Para Kazandıran Uygulamalar
Money App-Para Kazandıran Uygulamalar

Para kazandıran ve android sürümü olan uygulamalar arasında bulunan Money app uygulamasının kullanıcı yorum ve puanlamaları kontrol edildiğinde yüksek bir ortlamaya sahip. Peki Money App Nedir? Nasıl para Kazanılır?

Money App, videolar izleyebileceğiniz, anketler doldurabileceğiniz, ücretsiz oyunlarla vakit geçirebileceğiniz yada ücretsiz hizmetleri test etme imkanı sunan ve tüm bunları yaparken kullanıcılarına para kazandıran uygulamalardan bir tanesidir. Uygulama günlük olarak güncelleniyor. Bu sayede yeni işler ve görevler ile para kazanma yollarınız artıyor.

Money App ile para kazanabilmek için uygulamayı indirmeniz ve uygulama ile vakit geçirmeniz yeterli olacaktır. Uygulama hem Google Play üzerinden hem de App store üzerinden hizmete sunulmaktadır.

Money App ile istediğiniz her yerden para kazanabilirsiniz. İhtiyacınız olan bir akıllı telefon, tablet yada bilgisayar ile bu cihazlara bağlı internettir. Uygulamayı kısaca incelediğimizde karmaşık görevlerin olmadığını görebiliyoruz.

Diğer uygumlalar kıyasla Money App’ın kullanıcılarına daha hızlı ödeme yaptığı görülmektedir. Para kazandıran uygulamalar genel olarak ödemelerini aylık yada hediye kartlar vasıtasıyla gerçekleştirirken bu uygulama 2 veya 3 gün içerisinde Pay pal ile ödeme yapmaktadır. Eğer bir pay pal hesabınız varsa Money app ile ödeme almanız çok kolay. Ancak ödeme alabilmek ve herhangi bir sorunla karşılaşmamak için dikkat etmeniz gereken bazı kurallar olduğunu hatırlatalım. Bu kurallar;

 • İster cep telefonu veya talep, yada bilgisayar olsun konum değiştirmek amacıyla VPN  servislerini kullanmayın.
 • Sahte hesap oluşturarak daha fazla üyelik açma gibi girişimlerde bulunmayın Uygulama botları bunu fark ederse elinizdeki mevcut hesaptan olursunuz.
 • Cihazınıza girmiş olduğunuz kimlikte değişiklik yapmayın

Yukarıda ki kurallara uymayan kullanıcıların hesapları bloke edilmektedir.

Uygulamayı indirmek için Android : Money APP

Uygulamayı indirmek için İOS: Money App İOS

8- Foap  Para Kazandıran Uygulaması

Foap Para Kazandıran Uygulaması
Foap-Para Kazandıran Uygulaması

Hatırlarsanız Stok Fotoğrafçılığı ile Para Kazanma 2021 başlıklı yazımızda sizlere stok fotoğraflar ile nasıl para kazanılabileceği hakkında ip uçları vermiştik. Dilerseniz bu yazımıza Stok fotoğrafçılığı üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda olduğu gibi Foap para kazandıran uygulaması ile de yine fotoğraf çekerek para kazanabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları paraya çevirin. Kendinize ait bir koleksiyon oluşturun, yükleme yapın ve dünyanın 4 bir yanına servis edin.

Foap uygulaması Android için:Foap Android

Foap uygulaması İOS için:Foap İOS

8- Airbnb Para Kazandıran Uygulaması

Airbnb Para Kazandiran Uygulamasi
Airbnb Para Kazandıran Uygulaması

Para kazanmak mı istiyorsunuz? İşte size para kazandıran uygulama. Airbnb ile evinizde kullanmadığınız odanızı kiraya verin. Bu konuda yapmanız gereken misafirleriniz için odanızı rezerve etmek, temiz tutmak ve kalmak için hazır hale getirmek olacak. Böylece siz para kazanırken misafirleriniz de unutulmaz bir tatil yapmış olacak.

Airbnb uygulaması ile ister uzakta olun ister yakında internet üzerinden vereceğiniz ilan ile bulunduğunuz yere müşteri bulabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı sizde kullanarak Dünyanın dört bir yanını gezebilirsiniz. İster evinizde bir odayı kiraya vererek para kazanın isterseniz tüm dünyayı bu yöntemle gezmeyi planlayın. Kararı vermek size kalmış.

Tatil için Oda kiralayın

Airbnb uygulamasını 191 den fazla ülkede 60 milyondan fazla ev arasında kullanabilirsiniz. Dilerseniz aramalarınızda kriterler koyarak seçeneklerinizi daraltabiliyorsunuz.

Önceden Rezervasyon Yapın
 

Oda kiralamak için süre sınırı olmaksızın önce davranmanız önemli. Kısa süreli yada uzun dönemsel de olsa yerinizi rezerve etmeyi unutmayın.

Evinde odasını kiraya verecek olanlar için önerilerimiz;

 • Hangi tarihlerde müsait olduğunuzu sık sı güncelleyin
 • Odanızı ve evinizin fotoğraflarını paylaşın. Ayrıca bulunduğunuz şehrin güzelliklerini, tatil yerlerini gösterin.
 • Gelen mesajlara hızlı cevap verin. 

Seyahat edenler için önerimiz:

 • Kafanızdaki ev için ev sahibi ile iletişime geçin ve yol tarifi alın
 • Favori olarak belirlediğiniz evleri, deneyimlerinizi, gezmek istediğiniz mekanları kayıt altına alın.
 • Gezinizle ilgili sizden sonrakilere rehberlik niteliğinde notlar paylaşın.

Airbnb uygulamasını indirmek için Android: Airbnb Anroid

Airbnb uygulamasını indirmek için İOS: Airbnb İOS

9- Slidejoy Para Kazandıran Uygulaması

Slidejoy -Para Kazandıran Uygulama
Slidejoy -Para Kazandıran Uygulama

Slidejoy para kazandıran uygulamalar yöntemleri arasında android cihaz kullanıcıları için iyi bir tercih sebebi olarak görünüyor. Akıllı cihazınızın ekran kilidine reklam yerleştirerek bu yöntemle ayda 10dolar civarında bir para kazanabilirsiniz. Akıllı telefonunuz ile her meşgul olduğunuzda size yeni haberleri yada promosyonlar gelir.

Ödeme almak amacıyla yapmanız gereken extra bir şey yok. Yani reklamları kendinizin açması gibi bir gereksinim yok. Bu sebeple sizi yoracak bir uygulama değil.

Ücretsiz hediye çeklerimi istiyorsunuz?

Slidejoy para kazandıran uygulaması, yalnızca kilit ekranı kullananlar için nakit para yada benzeri hediyeler vermiyor. Telefonuzunuz ekranına Slidejoy yükledikten sonra en son trend haberler ve reklamlar gelmektedir. Kullanıcının yükleme sonrasında yapması gereken başka bir işlemi yoktur. Normal olarak günlük programına devam etmesi yeterli. Nakit ödül yada hediye kartı almak için size verilmiş olan kartları ekranda kaydırmanız hediyeyi kazanmanızı sağlayacaktır. Amazon.com, Google Play, Walmart gibi firmalarda kullanılmak üzere verilen nakit para yada hediye çeklerini kullanabiliyorsunuz. Yada iyilik sever yanınız tuttuysa bu hediye yada parayı birilerine veya hayır kurumuna bağışlayabilirsiniz.

Slidejoy Nasıl Çalışır

Slidejoy uygulamasını yükledikten sonra telefonunuzun kilidini her açtığınızda kiit ekraran bir takım haberler yada promosyon içeren kartlar gelecektir.

 • Haberlerin daha fazlasını görmek için ekranı yukarı kaydırın.
 • Haber okumak değilde telefonunuza girmek istiyorsanız kilit ekranı Sağa kaydırın
 • İçeriği beğendiniz ve daha fazla bilgi almak istediniz, bu durumda ekranı Sola kaydırın
 • Telefonun bildirimlerine yada uygulamalara ulaşmak için kilit ekranınızı Aşağıya kaydırın

Slidejoy uygulamasını indirmek için Android:Slidejoy Android

Slidejoy uygulamasını indirmek için İOS: Slidejoy İOS

İnternet ve yapılabilecek ek işler konusunda ki 5 yıllık birikimimiz ile sizlere fikirler sunmaya gayret ediyoruz. Kafanıza takılan sorularla ilgili bizlere soru sormaya çekinmeyiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments